Mobirise

                                                          Liivapritsi teenus

Kus pinna puhastamine vajab suurt abrasiivsust, või pole majanduslikult otstarbekas kasutada pehmet ja delikaatset soodapritsi, seal tuleb appi liivaprits. Liivaprits sobib tugeva aluspinnaga detailide või objektide puhastamiseks, nagu kivi ja betoon ning metallkonstruktsioonid.

Kuivliivapritsi puhastust saab kasutada juhul, kui tekkiv tolm ei ole probleemiks või saab kasutada tolmu ärastamiseks seadmeid. AirSmile OÜ-l on olemas kogemused ja seadmed tolmuprobleemi vähendamiseks tundlikes kohtades, nagu näiteks kortermajad.

Fassaadide puhastamiseks ja graffiti eemaldamiseks kasutame tavalist märgliivapritsi, kus liivajoale lisatakse tolmu vähendamiseks vesi, või spetsiaalset patendeeritud märgliivapritsi süsteemi Torbo. Torbo märgliivapritsis segatakse vesi ja liiv juba seadmes, nii ümbritseb igat liivatera veemull. Selline puhastamine on tavalisest liivapritsist pehmem ja keskkonnasõbralikum. Märgliivapritsi puhastus sobib rohkem välispindadele, kuna vee ja liiva segu tuleb peale pritsimist maha pesta survepesuga.